0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

niedziela, 26 maja, 2024
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Wesprzyj KEW
swoim 1,5% podatku,
nasz numer
KRS 0000013264

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Zespół

Informacje: lorem lorem Zainteresowania: lorem

Historyk, politolog Zainteresowania: polityka, społeczeństwo i kultura krajów bałtyckich, Ukrainy, Białorusi
i Rosji.

Laurynas Vaičiūnas

prezes zarządu

laurynas.vaiciunas@kew.org.pl @LaurasVaiciunas

Manager kultury, muzykolog Zainteresowania: muzyka klasyczna, sztuka, literatura, polityka.

Informacje: lorem lorem Zainteresowania: lorem

Jan Andrzej Dąbrowski

wiceprezes zarządu

dabrowski@kew.org.pl

tel. 691 848 545

Doktor nauk politycznych Zainteresowania: polityka Ukrainy, integracja europejska, kobiety w polityce międzynarodowej.

Informacje: lorem lorem Zainteresowania: lorem

Iwona Reichardt

członkini zarządu, redaktorka NEE

iwona.reichardt@new.org.pl

tel. 691 848 332

@iwonareichardt

Politolog, dziennikarz Zainteresowania: Partnerstwo wschodnie, stosunki transatlantyckie, dezinformacja, media i dziennikarstwo.

Informacje: lorem lorem Zainteresowania: lorem

Adam Reichardt

redaktor naczelny NEE

areichardt@neweasterneurope.eu

tel. 691 848 101

@areichardt

Politolog, antropolog kultury Zainteresowania: polityka zagraniczna, Turcja, Bałkany, Europa Środkowo-Wschodnia, region czarnomorski.

Informacje: lorem lorem Zainteresowania: lorem

Adam Balcer

dyrektor programowy

 adam.balcer@kew.org.pl

tel. 600 876 536

Informacje: lorem lorem Zainteresowania: lorem

Dziennikarz, politolog Zainteresowania: sprawy międzynarodowe, Izrael,
Bliski Wschód, Afryka Wschodnia.

Jarek Kociszewski

redaktor naczelny portalu new.org.pl

jarek@new.org.pl

@JarekKociszewsk

Politolog
Zainteresowania: polityka, historia, literatura.

Informacje: lorem lorem Zainteresowania: lorem

Ewa Vaičiūnienė

wydawnictwo

ewa@kew.org.pl

Historyk i politolog,
doktor nauk humanistycznych Zainteresowania: polityka
i kultura emigracji, biografistyka
i epistolografia XX wieku, obecność kobiet w życiu publicznym.

Informacje: lorem lorem Zainteresowania: lorem

Kamila Łabno-Hajduk

specjalistka ds. organizacyjnych

kamila@kew.org.pl

Badacz stosunków międzynarodowych Zainteresowania: Obszar postradziecki, Afryka Subsaharyjska, piłka nożna
i muzyka elektroniczna.

Informacje: lorem lorem Zainteresowania: lorem

Daniel Gleichgewicht

redaktor NEE

dgleichgewicht@neweasterneurope.eu

@DGleichgewicht

Miłośnik greckiej ethno music
i kaukaskiej lezginki.
Wielki admirator arkuszy kalkulacyjnych.

Informacje: lorem lorem Zainteresowania: lorem

Jacek Kaszuba

specjalista ds. administracyjnych

jacek.kaszuba@kew.org.pl

Informacje: lorem lorem Zainteresowania: lorem

Archeolog, tłumacz, publicysta, autor NEW/NEE.
Zainteresowania: historia, stosunki społeczne, literatura, języki, Europa Środkowa, kraje bałtyckie, Bałkany Zachodnie.

Nikodem Szczygłowski

koordynator projektów

nikodem.szczyglowski@kew.org.pl

Informacje: lorem lorem Zainteresowania: lorem

Animator kultury,
tłumacz literatury
Zainteresowania: literatura, przekład, historia Ukrainy, muzyka z winyla

Maciej Piotrowski

Informacje: lorem lorem Zainteresowania: lorem

Kierownik działań kulturalnych

maciej.piotrowski@kew.org.pl

Informacje: lorem lorem Zainteresowania: lorem

Natalia Poremba

księgowość

natalia.poremba@grosik.wroclaw.pl

Informacje: lorem lorem Zainteresowania: lorem

dziennikarka, reporterka, etnografka i filolożka, absolwentka Studium Europy Wschodniej UW
Zainteresowania: procesy na styku kultury i polityki w krajach wschodniej Europy, antropologia Podlasia.

Paulina Siegień

paulina@new.org.pl

Redaktorka, historyk sztuki. Z połączenia dwóch profesji narodziła się miłość do sztuki słowa i charkowskiego modernizmu. W KEW niemal od zawsze.

Magdalena Jankowska

Student ukrainistyki, miłośnik
muzyki z Europy Wschodniej.

Arkadiusz Zając

projekty wymian młodzieżowych

arkadiusz.zajac@kew.org.pl

@Arc_adius

Informacje: lorem lorem Zainteresowania: lorem

Trenerka debaty oksfordzkiej i wystąpień publicznych, badaczka socjalizacji politycznej

Anna Kulma

asystentka programowa

anna.kulma@kew.org.pl

Informacje: lorem lorem Zainteresowania: lorem

Student, międzydziedzinowiec Zainteresowania: integracja euro-atlantycka, historia Długiego Wieku XIX, kartografia, szachy

Jan Pabisiak

asystent programowy

jan.pabisiak@kew.org.pl

Analityczka ds. bezpieczeństwa

Maja Hassen

sekretarz portalu new.org.pl

maja@new.org.pl

Informacje: lorem lorem Zainteresowania: lorem

Informacje: lorem lorem Zainteresowania: lorem

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. View more
Cookies settings
Accept
Decline
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie nameActive
Poniższa Polityka Prywatności – klauzule informacyjne dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z korzystaniem z serwisu internetowego https://kew.org.pl lub usług dostępnych za jego pośrednictwem Polityka Prywatności zawiera informacje wymagane przez przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Całość do przeczytania pod tym linkiem
Save settings
Cookies settings
Skip to content