0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

wtorek, 11 maja, 2021
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Zespół

Informacje: lorem loremZainteresowania: lorem

Zainteresowania: lorem loremInformacje: lorem lorem

Laurynas Vaičiūnas

prezes zarządu

laurynas.vaiciunas@kew.org.pl

Zainteresowania: lorem loremInformacje: lorem lorem

Informacje: lorem loremZainteresowania: lorem

Jan Andrzej Dąbrowski

wiceprezes zarządu

dabrowski@kew.org.pl

tel. 691 848 545

Zainteresowania: lorem loremInformacje: lorem lorem

Informacje: lorem loremZainteresowania: lorem

Iwona Reichardt

członkini zarządu

iwona.reichardt@new.org.pl

tel. 691 848 332

Zainteresowania: lorem loremInformacje: lorem lorem

Informacje: lorem loremZainteresowania: lorem

Adam Reichardt

redaktor naczelny

areichardt@neweasterneurope.eu

tel. 691 848 101

Specjalizuje się w tematyce basenu Morza Czarnego, Europy Środkowo-Wschodniej oraz Bałkanów.

Informacje: lorem loremZainteresowania: lorem

Adam Balcer

dyrektor programowy

 adam.balcer@kew.org.pl

tel. 600 876 536

Informacje: lorem loremZainteresowania: lorem

Zainteresowania: lorem loremInformacje: lorem lorem

Jarek Kociszewski

Zainteresowania: lorem loremInformacje: lorem lorem

Informacje: lorem loremZainteresowania: lorem

Ewa Vaičiūnienė

Zainteresowania: lorem loremInformacje: lorem lorem

Informacje: lorem loremZainteresowania: lorem

Kamila Łabno-Hajduk

Zainteresowania: lorem loremInformacje: lorem lorem

Informacje: lorem loremZainteresowania: lorem

Daniel Gleichgewicht

dgleichgewicht@neweasterneurope.eu

Zainteresowania: lorem loremInformacje: lorem lorem

Informacje: lorem loremZainteresowania: lorem

Jacek Kaszuba

jacek.kaszuba@kew.org.pl

Zainteresowania: lorem loremInformacje: lorem lorem

Informacje: lorem loremZainteresowania: lorem

Joanna Furmanek

joanna.furmanek@kew.org.pl