0,00 PLN

No products in the cart.

Thursday, October 21, 2021
0,00 PLN

No products in the cart.

0,00 PLN

No products in the cart.

Our team

Informacje: lorem lorem Zainteresowania: lorem

Historyk, politolog. Zainteresowania: polityka, społeczeństwo i kultura krajów bałtyckich, Ukrainy, Białorusi i Rosji

Laurynas Vaičiūnas

prezes zarządu

laurynas.vaiciunas@kew.org.pl

Manager kultury, muzykolog. Zainteresowania: kultura Europy Wschodniej

Informacje: lorem lorem Zainteresowania: lorem

Jan Andrzej Dąbrowski

wiceprezes zarządu

dabrowski@kew.org.pl

tel. 691 848 545

Doktor nauk politycznych Zainteresowania: polityka Ukrainy, integracja europejska, kobiety w polityce międzynarodowej

Informacje: lorem lorem Zainteresowania: lorem

Iwona Reichardt

członkini zarządu, redaktorka NEE

iwona.reichardt@new.org.pl

tel. 691 848 332

Politolog, dziennikarz Zainteresowania: Partnerstwo wschodnie, stosunki transatlantyckie, dezinformacja, media i dziennikarstwo

Informacje: lorem lorem Zainteresowania: lorem

Adam Reichardt

redaktor naczelny NEE

areichardt@neweasterneurope.eu

tel. 691 848 101

Politolog, antropolog kultury Zainteresowania: polityka zagraniczna, Turcja, Bałkany, Europa Środkowo-Wschodnia, region czarnomorski

Informacje: lorem lorem Zainteresowania: lorem

Adam Balcer

dyrektor programowy

 adam.balcer@kew.org.pl

tel. 600 876 536

Informacje: lorem lorem Zainteresowania: lorem

Dziennikarz, politolog Zainteresowania: sprawy międzynarodowe, Izrael, Bliski Wschód, Afryka Wschodnia

Jarek Kociszewski

redaktor naczelny portalu new.org.pl

jarek@new.org.pl

Zainteresowania:

Informacje: lorem lorem Zainteresowania: lorem

Ewa Vaičiūnienė

Zainteresowania:

Informacje: lorem lorem Zainteresowania: lorem

Kamila Łabno-Hajduk

kamila@kew.org.pl

Zainteresowania:

Informacje: lorem lorem Zainteresowania: lorem

Daniel Gleichgewicht

redaktor NEE

dgleichgewicht@neweasterneurope.eu

Zainteresowania:

Informacje: lorem lorem Zainteresowania: lorem

Jacek Kaszuba

jacek.kaszuba@kew.org.pl

Zainteresowania:

Informacje: lorem lorem Zainteresowania: lorem

Joanna Furmanek

joanna.furmanek@kew.org.pl