SAMSUNG CAMERA PICTURES

 

Pracownicy Kolegium Europy Wschodniej, marzec 2015 roku

 

I. Zarząd Kolegium

Jan Andrzej Dąbrowski, prezes Zarządu dabrowski@kew.org.pl tel. 691 848 545 lub 71 341 71 97 w. 25

 

II. Study Tours to Poland (STP)

Mirosław Skórka, dyrektor programu, miroslaw.skorka@studytours.pl tel. 691 848 002

Lena Prusinowska, lena.prusinowska@studytours.pl tel. 691 848 081

Jerzy Rejt, jerzy.rejt@studytours.pl tel. 691 848 358

 

III.  Dział wydawniczy

1. Redakcja Nowej Europy Wschodniej (NEW)

Andrzej Brzeziecki, redaktor naczelny, andrzej.brzeziecki@new.org.pl tel. 691 848 010

Małgorzata Nocuń, zastępca redaktora naczelnego, malgorzata.nocun@new.org.pl tel. 691 848 009

Zbigniew Rokita, redaktor, zbigniew.rokita@new.org.pl tel. 691 848 420

 

2. Redakcja New Eastern Europe (NEE)

Adam Reichardt, redaktor naczelny, areichardt@neweasterneurope.eu tel. 691 848 101

Iwona Reichardt, zastępca redaktora naczelnego, iwona.reichardt@new.org.pl tel. 691  848 332

Agnieszka Pikulicka-Wilczewska, redaktorka, apikulicka@neweasterneurope.eu

 

3. Wydawnictwo KEW

Laurynas Vaičiūnas, dyrektor, laurynas.vaiciunas@kew.org.pl tel. 691 848 908 lub 71 341 71 97 w. 22

Ewa Mielnik, dystrybucja wydawnictw, ewa.mielnik@kew.org.pl tel. 691 848 505 lub 71 341 71 97 w. 28

 

IV. Księgowość

Joanna Żaba-Furmanek, joanna.furmanek@kew.org.pl tel. 71 341 71 97 w. 23 (księgowa)

Paulina Srzednicka, paulina.srzednicka@kew.org.pl, tel. 71 341 71 97 w. 23 (rozliczenia projektów i umów)

 

V. Obsługa informatyczna

vacat

 

VI. Inne imprezy, wydarzenia i zadania 

 

1. Wschodnia Szkoła Zimowa

Jan Malicki (Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego), dyrektor programowy Szkoły

 

2. Międzynarodowe Seminarium Translatorskie Tłumacze bez granic

dr Adam Pomorski (PEN Club Polska), dyrektor programowy Seminarium

 

3. Biblioteka Grodzieńska

Paweł Mażejka

 

4. Wojnowickie Salony Muzyczne

Jerzy Owczarz (Wrocław)

 

VII. Dział realizacji

Jakub Piotr Bornio, Jakub.Bornio@kew.org.pl, tel. 691 848 505

Menu