SAMSUNG CAMERA PICTURES

 

Pracownicy Kolegium Europy Wschodniej, marzec 2015 roku

 

I. Zarząd Kolegium

Jan Andrzej Dąbrowski, prezes Zarządu dabrowski@kew.org.pl tel. 691 848 545 lub 71 341 71 97 w. 25 (lub 27 lub 29)

 

II.  Dział wydawniczy

1. Redakcja Nowej Europy Wschodniej (NEW)

Andrzej Brzeziecki, redaktor naczelny, andrzej.brzeziecki@new.org.pl tel. 691 848 010

Małgorzata Nocuń, zastępca redaktora naczelnego, malgorzata.nocun@new.org.pl tel. 691 848 009

Zbigniew Rokita, redaktor, zbigniew.rokita@new.org.pl tel. 691 848 420

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

 

 

 

 

od lewej: Ewa Mielnik, Andrzej Brzeziecki i Małgorzata Nocuń.

 

2. Redakcja New Eastern Europe (NEE)

Adam Reichardt, redaktor naczelny, areichardt@neweasterneurope.eu tel. 691 848 101

Iwona Reichardt, zastępca redaktora naczelnego, iwona.reichardt@new.org.pl tel. 691  848 332

Agnieszka Pikulicka-Wilczewska, redaktorka, apikulicka@neweasterneurope.eu

 

3. Wydawnictwo KEW

Laurynas Vaičiūnas, dyrektor, laurynas.vaiciunas@kew.org.pl tel. 691 848 908 lub 71 341 71 97 w. 22

Ewa Mielnik, dystrybucja wydawnictw, ewa.mielnik@kew.org.pl tel. 691 848 505 lub 71 341 71 97 w. 23

Laurynas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Laurynas Vaiciunas, dyrektor Wydawnictwa KEW

 

III. Księgowość

Joanna Żaba-Furmanek, joanna.furmanek@kew.org.pl tel. 71 399 27 82 (księgowa)

Paulina Srzednicka, paulina.srzednicka@kew.org.pl, tel. 71 399 27 82 (rozliczenia projektów i umów)

 

IV. Obsługa informatyczna

vacat

 

V. Inne imprezy, wydarzenia i zadania 

 

1. Wschodnia Szkoła Zimowa 

Jan Malicki (Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego), dyrektor programowy Szkoły

 

2. Międzynarodowe Seminarium Translatorskie Tłumacze bez granic

dr Adam Pomorski (PEN Club Polska), dyrektor programowy Seminarium

 

3. Biblioteka Grodzieńska

Paweł Mażejka

 

4. Organizacja imprez muzycznych

vacat

 

VI. Dział realizacji

Jakub Piotr Bornio, Jakub.Bornio@kew.org.pl, tel. 691 848 505

Paweł Maćkiewicz, Pawel.Mackiewicz@kew.org.pl

Menu