I. Zarząd Kolegium

Jan Andrzej Dąbrowski, prezes Zarządu dabrowski@kew.org.pl tel. 691 848 545

Laurynas Vaičiūnas, wiceprezes Zarządu, laurynas.vaiciunas@kew.org.pl tel. 691 848 908

 

II.  Dział wydawniczy

1. Redakcja Nowej Europy Wschodniej (NEW)

Andrzej Brzeziecki, redaktor naczelny, andrzej.brzeziecki@new.org.pl tel. 691 848 010

Małgorzata Nocuń, zastępca redaktora naczelnego, malgorzata.nocun@new.org.pl tel. 691 848 009 

Krzysztof Popek, sekretarz redakcji, redakcja@new.org.pl tel. 12 422 90 16

 

2. Redakcja New Eastern Europe (NEE)

Adam Reichardt, redaktor naczelny, areichardt@neweasterneurope.eu tel. 691 848 101

Iwona Reichardt, zastępca redaktora naczelnego, iwona.reichardt@new.org.pl tel. 691  848 332

Daniel Gleichgewicht, redaktor, dgleichgewicht@neweasterneurope.eu

Maxim Rust, redaktor, editors@neweasterneurope.eu

 

 

3. Wydawnictwo KEW

Laurynas Vaičiūnas, dyrektor, laurynas.vaiciunas@kew.org.pl tel. 691 848 908

Ewa Mielnik, dystrybucja wydawnictw, ewa.mielnik@kew.org.pl tel. 691 848 420

 

III. Księgowość

Joanna Żaba-Furmanek, joanna.furmanek@kew.org.pl (księgowa)

 

IV. Dział realizacji i CRM

Jacek Kaszuba, jacek.kaszuba@kew.org.pl

 

V. Inne imprezy, wydarzenia i zadania 

Jakub Krzysztoń

 

1. Konferencja Polska Polityka Wschodnia

Bogumiła Berdychowska, dyrektor Konferencji

Paweł Kowal, dyrektor Konferencji

 

2. Międzynarodowe Seminarium Translatorskie Tłumacze bez granic

Adam Pomorski, dyrektor programowy Seminarium

 

3. Szkoła Polsko-Niemiecko-Ukraińska im. Profesora Bohdana Osadczuka

Maciej Makulski, maciej.makulski@kew.org.pl, dyrektor Szkoły

 

4. Międzynarodowa Szkoła Europy Środkowej i Wschodniej (projekt zawieszony)

Paweł Kowal, dyrektor Szkoły

 

5. Polsko-Niemieckie Seminarium Polityka wschodnia Polski i Niemiec. Razem czy osobno?

Laurynas Vaiciunas, dyrektor Seminarium

 

6. Wojnowicki Klub Dyskusyjny

Jan Andrzej Dąbrowski

 

7. Seminarium polsko-czeskie

Laurynas Vaiciunas

 

 

 

Menu