I. Zarząd Kolegium

Jan Andrzej Dąbrowski, prezes Zarządu dabrowski@kew.org.pl tel. 691 848 545 lub 71 341 71 97 w. 29 lub 27

Laurynas Vaičiūnas, wiceprezes Zarządu, laurynas.vaiciunas@kew.org.pl tel. 691 848 908 lub 71 341 71 97 w. 25

 

II.  Dział wydawniczy

1. Redakcja Nowej Europy Wschodniej (NEW)

Andrzej Brzeziecki, redaktor naczelny, andrzej.brzeziecki@new.org.pl tel. 691 848 010

Małgorzata Nocuń, zastępca redaktora naczelnego, malgorzata.nocun@new.org.pl tel. 691 848 009 (urlop)

Zbigniew Rokita, redaktor, zbigniew.rokita@new.org.pl tel. 691 848 420

 

 

2. Redakcja New Eastern Europe (NEE)

Adam Reichardt, redaktor naczelny, areichardt@neweasterneurope.eu tel. 691 848 101

Iwona Reichardt, zastępca redaktora naczelnego, iwona.reichardt@new.org.pl tel. 691  848 332

Maxim Rust, redaktor oraz promocja, maxim.rust@neweasterneurope.eu

Daniel Gleichgewicht, daniel.gleichgewicht@kew.org.pl

 

3. Wydawnictwo KEW

Laurynas Vaičiūnas, dyrektor, laurynas.vaiciunas@kew.org.pl tel. 691 848 908 lub 71 341 71 97 w. 25

Ewa Mielnik, dystrybucja wydawnictw, ewa.mielnik@kew.org.pl tel. 691 848 505 lub 71 341 71 97 w. 23

 

III. Księgowość

Joanna Żaba-Furmanek, joanna.furmanek@kew.org.pl (księgowa)

 

IV. Dział realizacji i CRM

Jacek Kaszuba, jacek.kaszuba@kew.org.pl

 

V. Inne imprezy, wydarzenia i zadania 

 

1. Konferencja Polska Polityka Wschodnia

Bogumiła Berdychowska, dyrektor Konferencji

Paweł Kowal, dyrektor Konferencji

 

2. Międzynarodowe Seminarium Translatorskie Tłumacze bez granic

Adam Pomorski, dyrektor programowy Seminarium

 

3. Szkoła Polsko-Niemiecko-Ukraińska im. Profesora Bohdana Osadczuka

Maciej Makulski, maciej.makulski@kew.org.pl, dyrektor Szkoły

 

4. Międzynarodowa Szkoła Europy Środkowej i Wschodniej (co dwa lata)

Paweł Kowal, dyrektor Szkoły

 

5. Polsko-Niemieckie Seminarium Polityka wschodnia Polski i Niemiec. Razem czy osobno?

Laurynas Vaiciunas, dyrektor Seminarium

 

6. Wojnowicki Klub Dyskusyjny

Jan Andrzej Dąbrowski

 

7. Seminarium polsko-czeskie

Laurynas Vaiciunas

 

 

 

Menu