Szanowni Państwo,

od prawie dwóch lat ratujemy od zniszczenia, remontujemy i modernizujemy jeden z najpiękniejszych polskich i dolnośląskich zabytków –renesansowy zamek na wodzie w podwrocławskich Wojnowicach. Powoli staje się on miejscem spotkań i dialogu, refleksji i namysłu nad Europą i jej historią, miejscem i obecnością Polski w historii, debatą nad kondycją współczesnego człowieka  i całych zbiorowości. 

Wojnowice są i pozostaną zawsze miejsce otwartym dla wszystkich. Zarówno dla tych, którzy chcą się wzbogacić intelektualnie, jak i dla tych, którzy chcą czerpać przyjemność  z kontaktów z otaczającą Zamek na wodzie przyrodą. 

Sporo udało się już zrobić dzięki życzliwości i pomocy wielu osób i instytucji. Nadal jednak potrzebujemy Państwa wsparcia

Pilnego remontu domaga się stara, zmurszała więźba dachowa. Pilnej naprawy wymaga otaczająca zamek fosa oraz systemy melioracyjne znajdujące się w parku. Bardzo pilnych działań wymaga stary drzewostan. Potrzebne są też środki na działalność kulturalną i edukacyjną, w tym stypendia dla młodych ludzi z różnych krajów Europy. Bardzo więc prosimy Państwa o pomoc

Każda wpłata, choćby 1 zł przybliży osiągnięcie tego celu. Za każdą wpłatę bardzo dziękujemy. Pamiętaj, że darowiznę (wpłaconą na nasz rachunek bankowy) można odliczyć od podatku dochodowego za rok 2017.

Europa dla nas to pojęcie nie tylko  geograficzne, lecz przede wszystkim etyczne.

Wyznaczają ją nie granice, a ideały.

 

Nasz numer KRS: 0000013264

Rachunek bankowy Kolegium Europy Wschodniej:

Bank PKO BP nr 79 1440 1185 0000 0000 1717 5009

z dopiskiem „darowizna na cele statutowe – Wojnowice”

Darowiznę można odliczyć od podatku dochodowego od osób fizycznych i prawnych za rok 2017.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

 

Zatwierdź lub wpisz dowolną kwotę

Wpisz swoje dane

* pola wymagane
Wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie przez Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego we Wrocławiu z siedzibą we Wrocławiu, przy placu Nankiera 17, moich danych, zgodnie z polskim prawem, w szczególności Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz.U. Nr 133, poz. 883). Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego we Wrocławiu informuje, że użytkownik ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawienia lub usunięcia.

Wybierz metodę płatności

 

 

 

Menu