WARUNKI OGÓLNE

1. Sklep internetowy Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, znajdujący się na stronie internetowej pod adresem www.east24.eu umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu.
Właściciel księgarni internetowej jest:
Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
pl. Biskupa Nankiera 17
50-140 Wrocław
www.kew.org.pl
NIP 897-16-61-731
Tel.: +48/71 341 71 97; tel./fax +48/71 342 16 81
E-mail: office@kew.org.pl

2. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego są podane w złotych polskich. Wszystkie ceny zawierają VAT (są cenami brutto).

PROCEDURA SKŁADANIA I REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

3. Podany przez użytkownika adres e-mail jak i telefon może zostać wykorzystany do realizacji składanych zamówień.
4. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia, udostępnionego przez Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego na stronach sklepu internetowego.
5. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia – o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.
6. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.
7. Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień.
8. Rozliczenie transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Payu.pl
9. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia.
10. Koszty przesyłki są pokrywane przez Kolegium Europy Wschodniej. W określonych przypadkach (wysyłka kurierem poniżej określonej kwoty, wysyłka za pobraniem pocztowym oraz wysyłka za granicę) opłata za dostawę zamówionych towarów może być przerzucona na Nabywcę.
11. Termin realizacji zamówienia wynosi nie więcej niż 14 dni dnia potwierdzenia zamówienia przez Sprzedawcę.
12. W przypadku płatności przelewem bankowym czas realizacji Zamówienia liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie Sprzedawcy.

GWARANCJE I REKLAMACJE

12. Towary oferowane w sklepie internetowym Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego są objęte gwarancją producenta.
13. W przypadku reklamacji należy kontaktować się z Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Podstawą wszczęcia procedury reklamacyjnej jest paragon lub faktura, którą Klient otrzymuje wraz z zamówionym towarem.
14. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia. Gwarantujemy zwrot pieniędzy! Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku, jeśli towar nie był używany i pozbawiony fabrycznego opakowania, kopiowany lub w żaden inny sposób zniszczony lub wykorzystany można go zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Nie ulegają zwrotowi książki pobrane w formie elektronicznej.
W przypadku rezygnacji z zakupu zwracany towar prosimy odesłać zwykłą przesyłką pocztową wraz z otrzymaną fakturą lub paragonem z zaznaczeniem „zwrot”.

Zwroty zareklamowanego towaru należy przesyłać na adres:
Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego we Wrocławiu

ul. Zamkowa 2

55-330 Wojnowice

tel. +48 71 34 21 681

zamowienia@kew.org.pl

Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. Równowartość towaru wynikająca z rezygnacji z zakupu zostanie Państwu zwrócona natychmiast po otrzymaniu przesyłki. W przypadku towarów zwracanych bez podania przyczyny koszty ich odesłania ponosi Klient.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

15. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).
16. Przychód ze sprzedaży towarów w księgarni internetowej Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego przeznaczony jest wyłącznie na działalność statutową fundacji.

Menu